נעים מאוד!

שירן פרץ, אשת התקשורת בעלת המותג SHIRAN PR, משרד בוטיק ליחסי ציבור, החלה את דרכה בתחום בשנת 2018 כאשר התמודדה לבחירות המקומיות ועסקה כיועצת תקשורת לצד סגנית וסגן ראש העיר בעיריית אשדוד. לאחר שנה כבר ליוותה את מנכ"לית מפלגת ימינה סטלה ויינשטיין.

בשנת 2020 פתחה את המשרד המספק יחסי ציבור וליוותה עסקים, עולם הבידור, רשויות מקומיות, פוליטיקאים, לייף סטייל, תרבות, ספרות, תיירות, עורכי דין, רשתות…

התמחות: אירועי תקשורת, אסטרטגיה שיווקית, רשתות חברתיות, השקות, מותג חדש, עסקים, רשתות, מפלגות מקומיות וארציות, קמפיינים קצרים ממוקדים, פרסום ספרים וסופרים.

אחד היתרונות הבולטים של המותג הוא קשרי קהילה בקרב אנשי התקשורת בישראל, לצד קשרים אישיים חמים עם ראשי מערכות ועורכים בכירים בכל כלי התקשורת המובילים בארץ. אלו, מאפשרים לנו ליצור חיבורים במדיה, וכן משמשים כאמצעי להפעלת לחץ במידת הצורך לקידום אייטמים רחבים וחיוביים שיוכלו לשנות את סדר היום.

מעל 10,000 עורכים, כתבים, דוברות ומלהקים כבר נמצאים בתוך הבית של קהילות התקשורת מבית SHIRAN PR. אנו מציעים שילוב מנצח של ניסיון מקצועי והצלחות מקצועיות בזירה הציבורית, הכלכלית, העסקית, הפרטית והדיגיטלית, המובילים את לקוחותינו להצלחות ולהגשמת המטרות שלשמן הם בחרו בנו כשותפים לדרך.

אם הייתי נותר עם דולר אחד בכיס, הייתי משקיע אותו ביחסי ציבור

למה צריך יחסי ציבור?

יש לכם עסק פעיל והגעתם לשלב בו אתם מבינים שהכול טוב ויפה, אבל בלי יחסי ציבור לא תוכלו להתרומם ולהגיע לשווקים חדשים, להשפיע על עמדות הצרכנים, לאפשר  לכם להגיע לקהל רחב ואף להקנות לכם עדיפות על פני המתחרים.

מה הוא תפקידי כאשת יחסי ציבור? לייעץ ללקוחות שלי מהי הדרך הנכונה עבורם להציג את עצמם, ליצור עבורם חשיפה תקשורתית התפורה לפי מידותיהם וללוות אותם בתהליך. תמיד להגדיר מטרות מדויקות עבור הלקוחות שלי ולהבין מראש מה הציפיות והשאיפות שלהם. במילה אחת להפוך ל- "אוטוריטה" {המילה האהובה עלי במיוחד} יחסי ציבור הם בין הכלים השיווקיים החזקים ביותר כיום. מערך של כיסוי תקשורתי איכותי ומהימן יכול לסייע לכם לבנות מותג חזק ופורץ דרך, ולהביא לכם לא מעט כותרות חיוביות ולהביא ליתרון ענק מול מתחרים שלכם בשוק. עם בניית סיפור לעסק, קשרים אישיים, טקטיקה נכונה וחשיבה יצירתית ניתן להגיע לתוצאות מהירות .

לא רק עשירים יכולים להרשות לעצמם להנות מיחסי ציבור !

אני מציעה כיום שירות שכל אחד ואחת יוכלו לעמוד בהתחייבויות, במינימום כסף ומקסימום תוצאות. לפי התקציב נבנה ביחד את החבילה המתאימה לכל בעל עסק !
החל מבניית כתבת תדמית שמורכבת מסטורטילינג , כתיבה ועריכה של הטקסט על ידי כותב תוכן מקצועי ועד הופעתו בתקשורת. בפגישת ייעוץ אחת, ללא התחייבות, ננתח את העסק ואת הסיפור שמאחוריו ומה הכי חשוב ונכון כדי להניב תוצאות וחשיפה מירבית בכלי התקשורת השונים תקשורת מקומית, ארצית, רדיו, סושיאל , עיתונות, טלוויזיה ולקבל חשיפה בגוגל! {כן ,גוגל. מה אתם בשוק? אסביר לכם בפגישת הייעוץ}.

כתבו בתקשורת

המשרד פעיל בתחום העסקי, עולם הבידור , ציבורי ופוליטי
וכן בתחומי תרבות תיירות וחינוך